Vali õige
servatöötlus

Vali õige nurgatöötlus

Järehooldus ja järelhooldus

MILLIST KIVIPINDA VALIDA?

1: Millist materjali valida? Igal materjalil on omad eelised. Kvarts on kividest üks tugevamaid, ta peab suurepäraselt vastu plekkidele ja kriimustustele ning on kergesti hooldatav. Marmor on oluliselt tundlikum materjal ja nõuab rohkem hoolitsust, ent lisab interjöörile ainulaadset ilu ja luksust, mida väga paljud kliendid kõrgelt hindavad. Klientide seas kõige populaarsem graniit on laia värvivalikuga ning lisaks kaunile välimusele on ta looduskividest üks vastupidavamaid.

2:  Valikut tehes tuleks kindlasti arvestada oma elustiili ja kasutusharjumustega. Kui suur saab olema tööpindade koormus? Kas peres kasvab lapsi? Kas tööpind paigaldatakse sise-või välisruumidesse, kuiva või niiskesse ruumi?

3:  Valikut tehes tuleks silmas pidada ka hinda. Hinnaskaala on väga lai ning erinevate kivide maksumus võib erineda kordades.

4: Enne kivi valimist peaksite endale selgeks tegema, millist stiili te oma kodus saavutada soovite. Sellest lähtuvalt on lihtsam valida interjööriga harmoneeruv kivipind.

Marmor

Marmor on elegantne ja aegumatu iluga looduslik kivi, mis sobib luksuslikku ja erilist disaini otsivale inimesele.


Meie marmorplaatide valik ulatub populaarsest heledast Carrara marmorist intensiivsemate ja värvikirevamate marmorplaatideni. Marmor sobib suurepäraselt vannituppa, kööki ning aknalaudadeks.

Graniit

Kui soovite unikaalse välimusega vastupidavat tööpinda, on graniit teie jaoks just see õige.


Oma vulkaanilise päritolu tõttu talub graniit hästi kuuma ja külma ning seetõttu sobib eriti hästi just köögis kasutamiseks. Sobib ideaalselt ka vannitubadesse, aknalaudadeks, põrandale ning välisfassaadidele.

Kvarts

Kauni ja samal ajal praktilise kvartsi eeliseks on lai värvivalik ning vastupidavus.


Kvartsi lai värvivalik annab kodu kujundamisel rohkelt mänguruumi. Kuna looduses täiesti valget kivi ei leidu, on paljude heledate toonide hulgas eriti populaarne just valge kvarts. Lisaks on kvarts väga tugev ja vastupidav materjal ning teda on lihtne hooldada.