Stonecom pakub


Kui soovite oma kööki kaunistada naturaalse ja kordumatu iluga, on kivist töötasapind selleks ideaalne võimalus. Leiate kindlasti meie kivide hulgast oma maitsele ja elustiilile sobiva lahenduse- olgu see siis elegantne ning aegumatu marmor, unikaalse mustri ja tooniga ning väga vastupidav graniit või laia värvivalikuga kergesti hooldatav kvarts.

Kivist töötasapinna peamised eelised:

  • Kivist töötasapind on vee- ja kuumakindel
  • Oma vastupidavuse ja koormustaluvuse tõttu on kivist töötasapind võrreldes näiteks laminaat- ja puitpinnaga oluliselt parem valik.
  • Kivist töötasapinda on lihtne hooldada ja puhastada, ilma et tarvitseks kasutada keskkonnale kahjulikke puhastusvahendeid

Kus kasutada kivist töötasapindasid?

Kivipinnad sobivad ideaalselt kasutamiseks kohtades, kus on oluline, et pind oleks kergesti puhastatav- näiteks köökides, vannitubades, majapidamisruumides, aknalaudadena, trepiastmetena ja lauaplaadina. Kivist töötasapind on kaunis ja praktiline valik ning tänu oma vastupidavusele ka väga pikaaegne investeering.

Kui palju maksab köögi töötasapind?

Vaata meie kõige populaarsemate köögi töötasapindade näidispakkumisi siit.

Marmor

Marmor on elegantne ja aegumatu iluga looduslik kivi, mis sobib luksuslikku ja erilist disaini otsivale inimesele.


Meie marmorplaatide valik ulatub populaarsest heledast Carrara marmorist intensiivsemate ja värvikirevamate marmorplaatideni. Marmor sobib suurepäraselt vannituppa, kööki ning aknalaudadeks.

Graniit

Kui soovite unikaalse välimusega vastupidavat tööpinda, on graniit teie jaoks just see õige.


Oma vulkaanilise päritolu tõttu talub graniit hästi kuuma ja külma ning seetõttu sobib eriti hästi just köögis kasutamiseks. Sobib ideaalselt ka vannitubadesse, aknalaudadeks, põrandale ning välisfassaadidele.

Kvarts

Kauni ja samal ajal praktilise kvartsi eeliseks on lai värvivalik ning vastupidavus.


Kvartsi lai värvivalik annab kodu kujundamisel rohkelt mänguruumi. Kuna looduses täiesti valget kivi ei leidu, on paljude heledate toonide hulgas eriti populaarne just valge kvarts. Lisaks on kvarts väga tugev ja vastupidav materjal ning teda on lihtne hooldada.