Meist

Stonecom on Euroopas registreeritud kaubamärk, mis kuulub 20-aastase kogemusega kivitootmistehasele. Meie pagasis on nii suuri kui väikeseid kliente, alates eraisikutest kuni suurte kruiisilaevadeni välja.

Oleme spetsialiseerunud graniidist, kvartsist, marmorist ja keraamilisest materjalist köögitöötasapindade valmistamisele ning paigaldamisele Põhjamaades, Baltikumis, Saksamaal, Taanis ning paljudes teistes riikides.

Meie klientideks on eraisikud, sisekujundajad, disainerid, arhitektid, köögifirmad, kaminafirmad, ehitusfirmad, kinnisvaraarendajad, sisustussalongid, edasimüüjad, hotellid, restoranid ja laevaehitusfirmad.

Stonecom kontrollib kogu tarneahelat-  kivikaevandusest kuni toote tarnimisest kliendini. Tänu sellele oleme suutnud välja töötada efektiivsed tööprotsessid, mis tagavad alati kiire ja kvaliteetse tulemuse. Kuna meil on oma tootmine ja suurim kivide sortiment meie regioonis, suudame pakkuda parimat kvaliteedi ja hinna suhet.

Meie meeskonda kuuluvad oma ala vaieldamatud spetsialistid, kelle missiooniks on tagada kvaliteetne mõõdistamine ja paigaldus. Meie meeskond annab alati parima, et klient saaks maksimaalselt hea kogemuse, kui ta otsustab meie juurest tooteid või teenuseid osta. Tagamaks parimat projekteerimis- ja paigaldustööde kvaliteeti, on meil professionaalsed meeskonnad Põhjamaades, Baltikumis, Saksamaal ja teistes riikides. See annab meile võimaluse kiirelt ja täpselt reageerida.

Saatke meil oma hinnapäring, et saaksime koostöös töötada välja teile sobiva ja parima lahenduse.

Valides Stonecom’i, garanteerime teile:

  • Professionaalne müük ja teenindus
  • Kvaliteetne ja täpne mõõdistamine ja paigaldamine
  • Kiire tarne
  • Sujuv protsess

Meeldivat koostööd soovides

Stonecom’i meeskond